Homepage EVDB Collectie Publicaties EVDB Zoekresultaat

Zoekresultaat:    Beroep ==> Gemeenteraadslid     

Aantal gevonden publicaties : 14   (uit: 19444)


Uitgebreid zoeken

Klik op publicatie voor vergroting en meer informatie

1. Artikelnummer: 19620740  
H.O. Looijmans 12,5 jaar raadslid en wethouder.
Beroep -- Gemeenteraadslid           (28-2-1962)   
Eindhovens Dagblad;  
 

2. Artikelnummer: 19620820  
H.O. Looijmans 12,5 jaar raadslid en wethouder.
Beroep -- Gemeenteraadslid           (6-3-1962)   
Dagblad Oost-Brabant;  
 

3. Artikelnummer: 19621030  
H.O. Looijmans 12,5 jaar raadslid en wethouder.
Beroep -- Gemeenteraadslid           (27-3-1962)   
Dagblad Oost-Brabant;  
 

4. Artikelnummer: 19621050  
H.O. Looijmans 12,5 jaar raadslid en wethouder.
Beroep -- Gemeenteraadslid           (27-3-1962)   
Eindhovens Dagblad;  
 

5. Artikelnummer: 19742380  
Afscheid van raad gaat Cornelissen aan het hart
Beroep -- Gemeenteraadslid           (30-4-1974)   
Eindhovens Dagblad;  
 

6. Artikelnummer: 19821650  
Antoon Scheepens 25 jaar raadslid en wethouder
Beroep -- Gemeenteraadslid           (17-8-1982)   
ok
Groeiend Best;  
 

7. Artikelnummer: 19821740  
Antoon Scheepens na afscheid van Raad Best
Beroep -- Gemeenteraadslid           (3-9-1982)   
ok
Eindhovens Dagblad;  
 

8. Artikelnummer: 19922175  
Afscheid van raadslid mevrouw Brugman
Beroep -- Gemeenteraadslid           (28-7-1992)   
Groeiend Best;  
 

9. Artikelnummer: 19922480  
John Hozewol nieuw raadslid Best
Beroep -- Gemeenteraadslid           (15-9-1992)   
Eindhovens Dagblad;  
 

10. Artikelnummer: 19922680  
Ad van Geffen 30 jaar raadslid
Beroep -- Gemeenteraadslid           (29-9-1992)   
Groeiend Best;  
 

11. Artikelnummer: 20034121  
Wat doet raadslid Wout Gloudemans als hij niet vergadert
Beroep -- Gemeenteraadslid           (5-11-2003)   
Oirschots Nieuwsblad;  
 

12. Artikelnummer: 20120128  
Vic Kerkhoff stapt onverwacht uit raad Best
Beroep -- Gemeenteraadslid           (14-2-2012)   
Groeiend Best;  
 

13. Artikelnummer: 20120262  
Vic Kerkhoff met zijn afscheidsgeschenk
Beroep -- Gemeenteraadslid           (27-3-2012)   
Groeiend Best;  
 

14. Artikelnummer: 20131326  
Mari Vervaart neemt afscheid van de Bestse politiek
Beroep -- Gemeenteraadslid           (5-11-2013)   
Groeiend Best;  
 

 

Uitgebreid zoeken

Laatste wijziging binnen getoonde publicaties: 11 maart 2021